0
0

Автомобільний сервіс

Наша автомайстерня ENCAR відповідає всім вимогам вимогливих автовласників:

  • Наші майстри заслужено пишаються високою кваліфікацією та великим досвідом роботи зі спеціальності. Вони вміють звертатися із засобами пересування преміум-класу будь-якого бренду, моделі, року випуску та комплектації.
  • У нас встановлена передова апаратура для діагностики та ремонту авто. Ми інвестували серйозні кошти у створення СТО преміум сервісу, у цьому аспекті з нами важко конкурувати.
  • Ми пропонуємо широкий спектр послуг: комплексну діагностику, планові техогляди, полірування, підготовка до зимового чи літнього сезону, заміна деталей та витратних матеріалів, відновлення після ДТП, ремонт будь-якої складності, покриття автомобіля захисною плівкою (бронювальна, карбон, вініл) та інші.
  • В наявності завжди є великий асортимент сертифікованих запчастин від офіційних виробників. Якщо певних деталей у нас не знайдеться, ми зможемо їх оперативно замовити.
  • Наші віртуозні спеціалісти працюють швидко, сумлінно, акуратно. На всі проведені роботи надається гарантія. Найкращим доказом нашого професіоналізму є незмінно позитивні відгуки задоволених клієнтів.

Якщо порівнювати з іншими СТО, наші розцінки не будуть найдемократичнішими — проте вони повністю відповідають рівню нашої майстерності. У наш прейскурант закладено чесні ціни на якісний ремонт найпрестижніших моделей авто. Кошти, які ви вкладете в обслуговування своєї машини, повністю окупляться.

Звертайтеся до нас, коли вам знадобиться автомайстерня, що працює за найвищими стандартами якості. Ми за найкоротший час повернемо ваш автомобіль у робочий стан, і ви знову зможете насолоджуватися комфортною безпечною їздою.

Окрім іншого, обладнання та навички співробітників СТО дозволяють здійснювати кузовний ремонт та фарбування вантажної техніки.
Ми гарантуємо якість виконаних робіт, мінімальні терміни, реальні ціни та високий рівень сервісу.

Переваги:

  • професійні знання та досвід,
  • високий рівень сервісу - ми завжди працюємо для клієнта,
  • динамічність та гнучкість.

Наші послуги

Відгуки наших клієнтів