0
0

Заміна мастила в АКПП авто, послуги СТО

Заміна олії АКПП у Києві

Заміна масла АКПП у Києві та області

Автоматична коробка передач потребує дбайливого догляду та своєчасної заміни масла. Від правильності експлуатації залежить працездатність, надійність. Професійна заміна масла в акпп вважається найкращим рішенням, тому що можна розраховувати на якість, швидкість, точність та інші переваги. Важко досягти аналогічного результату, якщо все виконувати самостійно.

Повна заміна масла в акпп та її особливості

Підтримувати наявність рідини на оптимальному рівні важливо. Час експлуатації залежить від різних факторів, серед яких вік транспортного засобу, умови використання. Масло необхідно, щоб змащувати всі робочі деталі, створювати для них потрібні робочі умови. Завдяки цьому правильно передається крутний момент. Якщо забути про необхідність своєчасної заміни, можна зіткнутися з проблемами.

В автомобілях заміна не потрібна, тому що масло заливається на весь термін використання вузла. Відповідна інформація зазвичай знаходиться на коробці. У старих моделях потрібне постійне проведення замін олії акпп. Відповідно до сучасних стандартів її треба проводити приблизно раз на 50 000 км пробігу. Частковий долив потрібен через 15 000 км пробігу.

Від того, наскільки правильно буде виконано заміну масла в акпп, залежить надійність використання транспортного засобу. Не варто ризикувати, роблячи все самостійно. Набагато правильніше буде звернутися до професіоналів, які мають досвід і використовують кваліфікований підхід. Це є своєрідною гарантією ідеального результату.

Повна заміна передбачає попереднє промивання системи. Бажано замінити фільтр, очистити всі клапани. Вона проводиться, коли рідина повністю виробилася усередині системи. У процесі використовується спеціальне обладнання, яке дозволяє викачати рідину, промити, залити нову.

Переваги професійної заміни масла в АКПП

Щоб отримати гарантію на виконані роботи та інші переваги, важливо звернутися до перевіреного сервісу. У такому випадку в акпп заміна олії буде зроблена якісно. До наших переваг можна віднести:

  • Оперативність
  • Відповідність послуг стандартам
  • Адекватна вартість тощо

Автосервіс ENCAR пропонує комфортні умови для клієнтів у Києві. Попередня консультація допоможе розібратися в тонкощах проведення операції, отримати потрібні відомості. Кваліфікований підхід гарантується клієнтам паралельно з вигідними цінами на послуги. У процесі використовується лише перевірені марки автомастила від відомих у всьому світі бренду

Ціни на заміну масла АКПП

Найменування роботиЦіна
   
   
   
   
   

Часті запитання

1. Що мається на увазі під заміною мастила АКПП?

Заміна мастила в АКПП – процедура, яка потрібна автомобілям з певним типом автоматичної коробки передач. Мастило в АКПП – рідина для автоматичних коробок передач, необхідна нормального функціонування коробки передач.

2. Скільки коштує послуга – заміна мастила АКПП?

Перевірка рівня рідин, розташованих у моторному відсіку, у тому числі заміна мастила АКПП можлива від 50 грн. Повний прайс можна переглянути на сайті нашої компанії, в якому, крім прайсу, представлений перелік послуг.

3. Як часто змінюють мастило АКПП – думки експертів?

У нормальних умовах заміна мастила АКПП проводиться через 60-70 тисяч пробігу. Експерти автомобільної галузі та фахівці автосалонів зазначають, що у більш старих моделях машин заміна мастила має проводитися частіше, раз на 30-40 тисяч кілометрів.

4. Чи дає автосервіс гарантії на ремонт АКПП та заміну мастила?

Гарантія на роботи із заміни мастила в АКПП дається за дотримання клієнтом деяких умов. За виконаними заходами надається гарантія на: роботу, витратні матеріали, трансмісійну рідину, воно ж мастило.