0
0

Хімчистка автомобіля, чистка багажника

Хімчистка автомобіля у Києві

Привести автомобіль до ладу дозволяє якісне 3-х фазне миття. Популярність процедури зростає з об'єктивних причин. Автосервіс ENCAR пропонує якість, швидкість, оптимальну вартість. Процедура дозволяє вичистити машину ідеально, не зіпсувавши жодного важливого елемента. У процесі використовується сучасне обладнання, яким керують найкращі майстри.

Правильне трифазне миття

Вона є поступовим очищенням транспортного засобу з гарантією відмінної якості. На першій фазі передбачається безконтактне миття забруднень з поверхні кузова. Для цього застосовуються автомобільні шампуні та надійне обладнання. Не відбувається сушіння та протирання. Піщини, які важко помітити неозброєним оком, потенційно небезпечні. Вони можуть пошкодити лакофарбове покриття. Підготовча фаза усуває великі забруднення, створює платформу для подальших робіт.

Друга фаза є ручним миттям. Безпека поверхні гарантується. Пористі мочалки забезпечують захист від пошкоджень. Невидимий абразив завдяки ним збирається продуктивно. Застосовується піна, шампунь, виводячи інші забруднення. Турбосушка дозволяє швидко привести поверхню до ладу, прибрати всю вологу. При необхідності мікрофіброю можна обробити окремі компоненти.

Третя фаза передбачає нанесення консервантів – захисного складу. Він гарантує:

  • Консервацію лакофарбового покриття.
  • Блискучу поверхню.
  • Захист від негативного впливу вологості.

Правильно проведене трифазне миття кузова має масу переваг: якість, швидкість, тривалість ефекту. Після обробки бруд практично не пристає до поверхні кузова. Він зберігає свій первозданний вигляд.

Всі етапи в автосервісі ENCAR якісні, відточені часом. Професіонали мають сучасне оснащення, витратні матеріали, що гарантує результативність. Під конкретний випадок вибираються матеріали та устаткування проведення робіт. Результатом стає повне очищення, надання транспортного засобу ідеального зовнішнього вигляду.

Трифазна мийка в Києві

Грамотна трифазна мийка етапи якої мають особливості, в автосервісі ENCAR проводиться якісно. В інших сервісах важко отримати аналогічну якість за такої ж вартості. Попередня консультація допоможе розібратися в тонкощах, вибрати зручний час для відвідування сервісу.

Після проведення робіт транспортний засіб перетворюється, виглядає новим, наче тільки зійшло з конвеєра. Комплексне миття за адекватною вартістю дозволяє їздити чистою машиною в комфортному салоні. Наступне миття можна відстрочити завдяки цій послуги. Вона підвищує гідрофобність, захищає від налипання бруду, пилу тощо. Наш автосервіс у столиці пропонує комфортні умови для замовлення професійного миття

Після грози, щойно вловимий запах озону, асоціюється з чистим повітрям - Вашу машину очистить зсередини рукотворна гроза! Приїжджайте!

Часті запитання

1. Що це – хімчистка автомобіля?

Хімчистка автомобіля – це процес глибокого очищення всіх поверхонь від різних забруднень, плям, пилу за допомогою професійних миючих засобів та інструментів.

2. Як часто її проводять?

Оскільки хімчистка дозволяє зберегти салон свіжим, приємним та доглянутим – це перевірений спосіб оновити салон. Фахівці рекомендують проводити її не рідше ніж один раз на рік для підтримки привабливості та порядку в авто.

3. Ціни на хімчистку у Києві та області?

Повна хімчистка салону обчислюється згідно з гнучким прайсом компанії. Хімчистка окремих ділянок розпочинається від 100 грн. При цьому використовується найновіше обладнання та професійні засоби.

4. Гарантія на послуги хімчистки?

Окрім гарантії на виконану комплексну хімчистку авто, кожен клієнт отримує бонуси від автокомлексу. Безумовно наша компанія надає гарантії на виконані послуги та продукцію.