0
0

Сушіння автомобіля на лівому березі. Турбосушка

Турбосушка автомобіля у Києві

Мийка автомобіляза допомогою сучасних технологій виходить ефективною та оперативною. Активно використовується турбосушка, що є апаратом для висушування транспортного засобу. Принцип роботи простий, ґрунтується на використанні потужного повітряного потоку.

Ефективність турбосушки для машин

Цю техніку відносять до категорії незамінних завдяки ефективності використання. У найкоротші терміни поверхня транспортного засобу упорядковується. Не потрібно обтирати тканиною та проводити інші маніпуляції.

Професійне обладнання має безліч переваг:

  • Комфорт використання.
  • Безпека.
  • Продуктивність.
  • Висока швидкість.

Завдяки простоті управління можна виконати все швидко. Регулювання потоку повітря має кілька ступенів, що позначається на зручності експлуатації. В автомобілі можна обробляти всі зони, навіть важкодоступні. Автосервіс ENCAR має потрібні ресурси і грамотних майстрів, які надають якісний результат. Можна обробити зону під сидіннями, вентиляційні шахти, місце між кріслами та інше.

Спогодиться послуга для просушування після миття кузова або моторного відсіку. Гарантується ефективність та безпека для двигуна. Усередині дверного механізму взимку може зберігатися волога, яка видаляється за лічені секунди турбосушкою. Безпека процедури доведена багаторазово. Вона не шкодить лакофарбовому покриттю транспортного засобу. Безконтактна процедура проводиться за умов автосервісу з великим багажем досвіду.

Своєчасне миття дозволяє позбутися негативних впливів з боку бруду, пилу та інших факторів. Вони можуть провокувати виникнення корозійних процесів та інших проблем. Своєчасне звернення до перевіреного миття, де використовуються надійні технології, гарантує ефект. Турбосушка для автомийки вважається серед собі подібних послуг. Сучасне обладнання професійно висушує поверхню у всіх частинах автомобіля. Оснащення дозволяє настроїти робочі параметри під конкретні запити, вибрати швидкість повітряного потоку, температуру та інші параметри.

Турбосушка для авто в Києві

Автосервіс ENCAR гарантує швидкість обслуговування, якість сушіння, перевірене обладнання, нормальні ціни. Попередня консультація допоможе домовитися про зручний час відвідування мийки, дізнатися про переваги технології, особливості. Нова техніка для автомобільних мийок гарантує поєднання ефекту та адекватних розцінок. У Києві можна звернутися до різних центрів. Отримати повний набір переваг дозволяє наш сервіс, що має позитивну репутацію, можливості для якісних послуг усім клієнтам. Демократична вартість дозволяє отримати послугу без фінансових втрат.

Часті запитання

1. Що входить до послуги турбосушка?

Турбосушка - сучасний спосіб висушування транспортного засобу новітнім спеціалізованим апаратом. Його принцип роботи полягає у використанні потужного повітряного потоку для безпечного та швидкого висушування поверхні авто. Безпека послуги доведена багаторазово.

2. За який час проводять турбосушіння?

З послугою турбосушка поверхня автомобіля в найкоротші терміни упорядковується. Тут не потрібно використовувати тканини чи виконувати інші маніпуляції. Це інноваційний та безпечний метод догляду за автомобілем.

3. Чи можна залишити автомобіль під час проведення послуги?

Безумовно, у такому разі ваш автомобіль залишається під нашою гарантією, у нас достатньо простору для великої кількості машин. У той же час наші професійні фахівці швидко та дбайливо приведуть до ідеального порядку ваш автомобіль.

4. Вартість послуги – турбосушка?

Вартість за послуги стягується згідно з лояльним прайсом компанії, при цьому ціни на турбосушку в нашому автосалоні, одні з низьких у Києві та області.