0
0

Шиномонтаж у Києві, преміум автосервіс

Шиномонтаж у Києві

Високий рівень комфорту водіння та динаміку автомобіля на дорозі не менше, ніж на 80% залежить від стану коліс. Хімічний склад покришок, що використовується в нинішніх умовах, хоч і є якісним, але не може гарантувати захист від мікротріщин, порізів та інших пошкоджень, а усунути їх наслідки під силу тільки фахівцю. Тому така послуга, як професійний шиномонтаж в Україні, є і буде затребуваною.

Шиномонтаж у Києві

Компанія ENCAR пропонує своїм клієнтам послугу професійного шиномонтажу за найвигіднішою ціною у Києві. Наші майстри здатні в короткий термін зробити весь стандартний перелік робіт із шиномонтажу. Ми використовуємо лише висококласне обладнання та преміальні витратні матеріали.

Все це, у поєднанні з високим рівнем професіоналізму наших співробітників, дозволяє нам гарантувати якість послуги, що надається. Ми звикли не кидати слів на вітер, а підтримувати високу репутацію вчинками.

Дзвоніть нам або залишайте заявку на сайті, а наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповіді на ваші запитання, а також допоможуть розрахувати вартість шиномонтажу для конкретного автомобіля.

Легковий шиномонтаж: особливості

Грамотний підхід до заміни зношених покришок або їх сезонної зміни забезпечить останнім тривалий термін служби, в той час, як шиномонтаж у гаражних умовах не тільки призведе до передчасного зносу, але й може загрожувати серйознішими наслідками.

Майстри шиномонтажу компанії ENCAR мають великий досвід роботи та профільну освіту, тому ви можете спокійно надати їм ремонт або заміну автопокришок. Чітко налагоджений механізм роботи дозволяє мінімізувати витрати часу, так що вам не доведеться рахувати годинник в очікуванні результату.

Що ми пропонуємо у складі послуги легкового шиномонтажу:

  • Здійснення ремонту камери;
  • Ремонт борту безкамерних коліс;
  • Встановлення латок;
  • Правка литих дисків та прокатка штампованих;
  • Заміна покришок;
  • Балансування коліс.

Ми перерахували лише основні роботи, які здійснюють наші майстри. Насправді ENCAR може стати справжньою «швидкою допомогою» для вашого автомобіля.

Ціни на шиномонтаж у Києві та області

Найменування роботиЦіна
   
   
   
   
   

Часті запитання

1. Скільки триває шиномонтаж автомобіля?

Наша компанія дорожить часом клієнтів, водночас створено всі умови для комфортного очікування. Досвідчені майстри компанії зроблять процедуру демонтажу колеса та покришок за 15-20 хвилин. Більше тривалий процес може залежати від ряду факторів.

2. Що включає послуга шиномонтаж?

Послуги шиномонтажу – це підкачування шин, балансування коліс, ремонт шин, монтаж коліс. Слід зазначити, що не всі автосервіси дають гарантію на послуги. Ми надаємо гарантії на шиномонтаж та всі інші послуги.

3. Як часто потрібно проводити шиномонтаж?

Рекомендована періодичність балансування коліс – кожні 10-15 тис. км. Бажано проводити її щоразу при сезонній зміні коліс. Наш автосервіс виконує шиномонтаж на високому рівні з використанням найновішого обладнання.

4. Чи можна придбати запчастини для послуги у цьому салоні?

Так, автосервіс має в своєму розпорядженні широкий асортимент різних запасних частин за доступними цінами, в тому числі для шиномотажу.