0
0

Автосервіс ремонт ходової. Ремонт та діагностика авто‎

Ремонт ходовой части автомобиля в Киеве

Ремонт ходової частини автомобіля

Ходова частина автомобіля відіграє важливу роль, забезпечуючи плавність та акуратність під час їзди. Її завданням стає пом'якшення нерівностей дороги, підвищення рівня комфорту водія та пасажирів. Через низьку якість доріг, інтенсивної експлуатації відповідна система може постраждати. Тому нерідко потрібний ремонт ходової, для замовлення якого бажано звернутися до нашого сучасного автосервісу. Ми готові запропонувати комфортні умови для клієнтів із Києва та області.

Грамотний ремонт ходової частини авто: особливості та правила

Є безліч ознак, на які звертається увага водію. Якщо їх було зафіксовано, бажано відвезти автомобіль у перевірений сервіс. Не варто займатися всім самостійно, тому що є високий ризик посилити ситуацію. Серед основних проблем, які повинні змусити водія звернутися до сервісу, можна відзначити вібрації під час їзди, відведення машини убік, наявність сторонніх звуків тощо.

Кваліфікована діагностика, яка буде зроблена вчасно, дозволяє розраховувати на виявлення їх несправностей. Чим швидше звернутися в сервіс, тим простіше буде знайти причини поломки, зробити все для їхнього грамотного усунення. Деталі, що зносилися, треба змінювати або ремонтувати, адже через одну деталь, яка знаходиться в поганому стані, може постраждати вся система. Тому краще не ризикувати цілим вузлом, не намагатись заощадити на одній деталі. Якщо водій почув під час їзди стукіт, гул чи скрипи, треба звернутися до професіоналів. Якщо не економити на запчастинах та звертатися до досвідчених майстрів, можна розраховувати на безпечний та комфортний рух автомобіля. Серед основних робіт можна відзначити ремонт, пружин, шрусів, стійок, втулок і т.д. Проблеми в ходовій можуть виявитися небезпечними для вашого здоров'я і для життя пасажирів.

Надійний ремонт ходової частини автомобілів у Києві

У столиці для замовлення послуги можна звернутися до сервісів або приватних майстрів. Кожен варіант має переваги, недоліки та особливості. Автосервіс ENCAR є рішенням у столиці за співвідношенням ціни та якості. До наших ключових переваг можна віднести:

  • Тільки якісні запчастини;
  • Компетентні майстри з великим досвідом;
  • Сучасне обладнання для роботи.

Майстри нашого сервісу готові доступною мовою проконсультувати потенційних клієнтів. Тому нескладно буде розібратися в нюансах та ухвалити правильне рішення щодо відновлення транспортного засобу. На виконані роботи надається обов'язкова гарантія.

Виникли питання? Телефонуйте за номером (096) 623-40-40 або залишайте свій номер у формі зворотного дзвінка та менеджер зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин!

Ціни на ремонт ходової

Найменування роботиЦіна
   
   
   
   
   

Часті запитання

1. Що означає ремонт ходової частини?

Ходова частина вашого автомобіля відчуває навантаження і швидко виводиться з ладу, тому завжди необхідно робити діагностику підвіски та інших ходових механізмів. Ходова частина першої приймає на себе удари бездоріжжя, тому є найуразливішим елементом машини.

2. Як часто потрібно перевіряти ходову частину авто?

Кваліфіковану діагностику та ремонт ходової частини необхідно проводити періодично. Рекомендується вдаватися до послуг автосервісу після 10-15 тис. пробігів. Адже від стану ходової частини залежить безпека на дорозі та працездатність автомобіля.

3. Які мінімальні ціни на послугу?

Точну вартість ремонту ходової частини можна дізнатися лише після діагностики, що починається від 100 грн. та обсягу виконаних робіт, заміни деталей та запасних частин. Нагадаємо, плата за всі послуги стягується згідно із затвердженим прайсом компанії.

4. Як виявити несправності у ходовій частині?

Незвичайний шум у кузові під час їзди, невластиве збільшення витрати палива, неправильне кермо, важке вирівнювання на поворотах, швидке знос шин – все це говорить про неполадки та порушення в ходовій частині.