0
0

Ремонт Porsche у Києві та області - ENCAR

Ремонт та обслуговування Porsche у Києві

Ремонт Порше в автосервісі Encar не розчарує жодного автомобіліста

Хоча автомобілі Порше коштують досить дорого, дедалі більше любителів у великих містах і не лише вибирають їх для себе. Причини цілком зрозумілі – яскравість дизайну, потужність двигунів, гарний інтер'єр, бездоганність виконання (адже зроблено у Німеччині). Якість усіх елементів та комплектуючих на найвищому рівні.

Фірма Porsche довгі роки випускає автомобільну техніку, яку купують навіть найбагатші люди. Тобто, це преміум-клас, і не дарма. Німецька якість гарантує безпеку на будь-яких дорогах будь-якої пори року.

Переваг у машини дуже багато:

  • завдяки системі РТМ гарантується точний рух за встановленим курсом;
  • усі марки мають автоматичну коробку передач;
  • кермове колесо має спеціальну кнопку, що відповідає за різні функції мультимедіа;
  • висока потужність машини;
  • скромна витрата палива;
  • якщо двигун довго працюватиме вхолосту, машина сама вимкнеться.

Але очевидно, що нічого вічного не існує, тому ремонт Порше рано чи пізно потрібен кожному його власнику.

Звертайтеся до Encar: СТО Порше (Київ, Лівий берег) - наш автосервіс вас не розчарує

Варто набрати в пошуковій системі "офіційне СТО Порше Київ", і відразу ж очі розбігаються від безлічі гідних варіантів. Але чи варто намагатися вручну вибрати оптимальне для вашого Порше СТО за співвідношенням ціни і якості? Адже якщо ви читаєте цей матеріал, це вже зроблено за вас! У столиці України найкращого варіанта ви просто не знайдете.

Якщо вам потрібне офіційне СТО Порше в Києві, то сервіс Encar з радістю стане для вас надійним партнером.

Виконуємо ремонт Porsche Кайєн, Макан, Панамера.

Проводимо в автомайстерні практично весь спектр можливих робіт: ремонтуємо та замінюємо атрегати, трансмісію, деталі підвіски, автомобільну електроніку. паливну систему Вся заміна, вся діагностика виконується із застосуванням оригінального сучасного обладнання, що дає можливість легко визначити не тільки відомі проблеми з роботою автомобільної техніки, а й навіть дуже специфічні. І в будь-якому випадку вони будуть усунутись у максимально короткий термін!

З найголовніших переваг - наявність у нашому СТО Порше (Київ) свого складу як оригінальних, так і вживаних запасних частин для Порше, Туарегів та інших моделей. На всі деталі, всі ремонтні роботи дається гарантійний термін.

Вище вже згадувалося, що Порше - це машина класу Преміум? Так ось, Encar – це відповідного рівня преміум-автосервісу. Всі наші майстри – фахівці високої кваліфікації, які виконують роботу дуже швидко, але при цьому не на шкоду кінцевому результату. З кожним клієнтом можна домовитись індивідуально, зокрема, якщо машина проходила певний тюнінг.

Якщо надалі ви раптом станете власником автомобіля іншої марки, теж не варто хвилюватися: багаторічний досвід роботи дозволить нашим майстрам відновити практично будь-що. Ну а в разі потреби ви можете просто зателефонувати (він, як і інші контактні дані, є на сайті ), і уточнити хвилююче вас питання.

Не доведеться хвилюватися і за безпеку улюбленої техніки. Після приїзду в наш автосервіс вона негайно буде розміщена на закриту територію, що ретельно охороняється і при цьому безперервно оглядається, можливість проникнення на яку зловмисників абсолютно виключена.

На початку ми вже згадували про вигідне співвідношення ціни та якості, але ціна може стати ще меншою, якщо ви станете учасником акції або отримаєте вигідну знижку! Звертайтесь!

Часті запитання