0
0

Ремонт Mercedes у Києві та області - ENCAR

Ремонт та обслуговування Mercedes у Києві

Вам потрібно виконати діагностику двигуна? Це можна зробити на нашому Мерседесі сто. Системи керування двигуном контролюють процес упорскування палива в електронному вигляді, забезпечуючи оптимальну продуктивність двигуна поряд з економічною витратою. Ми використовуємо новітнє діагностичне обладнання для всіх систем керування транспортними засобами для звичайних транспортних засобів, аналізу несправностей та оптимальних налаштувань потужності. Наш обслуговуючий персонал гарантує якість ремонту Mercedes завдяки регулярному проходженню навчання та курсів підвищення кваліфікації.

Переваги звернення до нашого сервісу

Ми виконуємо дрібний ремонт та капітальний ремонт більшості бензинових та дизельних двигунів. Все професійно та з гарантією.

При ремонті двигуна ми завжди використовуємо сертифіковані деталі двигуна від відомих постачальників та перевірені процедури обслуговування, рекомендовані виробником Мерседес.

На СТО Мерседес дійсно подбають про швидкий та ефективний ремонт Мерседес і про те, щоб найближчим часом ви не відчували жодних незручностей .

Найпоширеніші проблеми, які можна усунути на нашому автосервісі:

  • висока витрата палива;
  • поганий старт;
  • втрата потужності;
  • робота двигуна, що вагається;
  • заміна витратних матеріалів та основних елементів двигуна.

Ви шукаєте надійне сто мерседес київ лівий берег, де швидко та за гарною ціною відремонтує ваш автомобіль? Зателефонуйте нам і ми організуємо необхідне обслуговування за вищим розрядом!

Заміна масла та витратних матеріалів

Зазвичай сто Мерседес Київ рекомендує міняти олію після кожних 15-20 тисяч. км чи через рік після того, як ви купили автомобіль. Регулярна заміна моторного масла продовжить термін служби двигуна та покращить його характеристики. Заміна мастильних матеріалів та фільтрів може бути здійснена швидко та якісно за попереднім записом або в режимі живого очікування. Також при необхідності проведемо заміну масла, масляного фільтра, повітряного фільтра та фільтра салону. Ці розхідники коштують не дорого, але від їхньої функціональності залежить працездатність транспортного засобу. На офіційному сто Мерседес Київ Єncar можна зробити їх заміни швидко та недорого.

Масло в автоматичній коробці передач слід регулярно міняти через 80 000-120 000 км або максимум кожні 8 років, залежно від того, що настане раніше. Рекомендований інтервал заміни олії в автоматичній коробці передач – кожні 30 000 – 60 000 км. Своєчасна заміна мастильного матеріалу та фільтра в коробці передач та гідропідсилювачі керма призводить до правильної роботи агрегатів та продовжує термін їхньої служби. Ціна за заміну масла у механічній або автоматичній коробці передач залежить від марки автомобіля та типу трансмісії.

Діагностики та ремонт ходової частини

Незалежні тести показують, що заміна амортизаторів зменшить гальмівну колію вашого автомобіля до 10 метрів. Підвіска та кермо важливі для плавної та безаварійної їзди. На найгірших вітчизняних дорогах сильно страждають пружини та амортизатори. Ми виконуємо ремонт мостів, сайлент-блоків, проводимо заміну амортизаторів та інших елементів ходової частини.

Також важливо знати, що гальмівні колодки є найважливішою частиною гальмівної системи, тому їх необхідно регулярно перевіряти. Якщо гальмівні колодки зношені асиметрично, гальмівний диск або барабан будуть пошкоджені, і в той же час керованість автомобіля буде знижена, і може статися занесення. На нашому автосервісі виконується заміна та ремонт:

  • комплектів гальмівних систем;
  • барабанних гальм;
  • дискові гальма.

Вибравши нашу автомайстерню, ви можете бути впевнені в якості надання послуг. Ми цінуємо кожного свого клієнта та гарантуємо виконання взятих на себе зобов'язань.

Часті запитання