0
0

Ремонт Maserati у Києві та області - ENCAR

Ремонт та обслуговування Maserati у Києві

Суперкари Мазераті справедливо вважаються елітою автопромисловості, але автосервіс доводиться відвідувати і власникам цих іномарок. За швидкість та високу керованість доводиться розплачуватися регулярною діагностикою. Чи впорається з ремонтом "люксових" італійських авто звичайна українська автомайстерня? Звичайно, ні.

У нашій компанії всі проблеми з цим автомобілем усуваються швидко та якісно. На першому етапі наша автомайстерня виконує. Проблему вирішить офіційне СТО Мазераті у Києві. Йдеться про компанію Еncar, представництво якої розташоване у селі Гора Бориспільського району. Тут вам гарантують якісну діагностику, ремонт та тюнінг автомобілів з тризубом на капоті.

Які послуги надає наш автосервіс

Наше СТО Мазераті належить до категорії майстерень преміум-класу. Ми здійснюємо комплексну діагностику двигуна, гальмівної та ходової систем, освітлення та електроніки. Завдяки сучасному обладнанню та висококваліфікованим майстрам проблеми виявляються на початковій стадії. На Мазераті-СТО можна замовити:

 • капітальний ремонт двигуна;
 • токарні та зварювальні роботи будь-якої складності;
 • усунення несправностей ходової частини;
 • чистка інжекторів;
 • ремонт паливної системи;
 • обслуговування кондиціонерів та багато іншого.

Ремонт двигуна на СТО Мазераті у Києві передбачає як усунення дрібних несправностей, так і заміну пошкоджених елементів. Мастило, чищення та регулювання вузлів, широкий спектр профілактичних робіт - все це надається фахівцями майстерні Еncar.

Не менш популярні послуги, пов'язані з ліквідацією несправностей АКПП. Якщо під час перемикання передач ви зіткнулися з поштовхами, блокуваннями та неможливістю перемикання, терміново звертайтесь до СТО Мазерати Києва. Проблема буде вирішена у найкоротший термін.

Ремонт "люксових" авто в автомайстерні Еncar

Коли мова заходить про ремонт Maserati, виникає питання довіри. Деякі автолюбителі вважають, що виправлення несправностей "люксових" суперкарів можна порівняти з ремонтом космічного корабля. Це твердження недалеко від істини. Тому наш автосервіс суворо відноситься до підбору персоналу та якості обладнання. Коли справа стосується італійських машин преміум класу, мають значення навіть дрібні деталі.

Київські автоаматори довіряють компанії Еncar, адже ми – офіційний представник Мазераті на території України. Заводські характеристики систем та вузлів дбайливо зберігаються. При замовленні комплексу ремонтно-технічного обслуговування ви отримуєте повний набір оглядів, діагностику електронних систем, заміну витратних матеріалів та запчастин.

Переваги київського СТО Еncar

Приїжджаючи до СТО Мазерати на лівому березі Києва, власники високотехнологічних авто можуть розраховувати на найвищий клас обслуговування. Майстри автосервісу Еncar усвідомлюють, що обслуговування італійських суперкарів пов'язане з величезною відповідальністю. Потрібна заміна вузлів високофорсованого мотора чи налаштування турбін? Ми впораємося з цим завданням. Ось головні переваги СТО Еncar:

 • Дороге професійне обладнання.
 • Точне дотримання термінів.
 • Кваліфікований штат майстрів.
 • Щомісячні знижки та акції.
 • Надання гарантії на виконані роботи.

Важко уявити оперативний ремонт Мазераті без наявності оригінальних комплектуючих. У сервісі налагоджено регулярну доставку запчастин від перевірених виробників зі світовим ім'ям. Націнки на деталі та додаткові витрати не включаються до підсумкової вартості послуги, тому у нас все по-чесному. Заявку на ремонт можна оформити у режимі онлайн. Звертайтеся зараз!

Часті запитання