0
0

Ремонт Infiniti в Києві та області - Автосервіс ENCAR

Ремонт та обслуговування Infiniti у Києві

Автосервіс ENCAR пропонує послуги з професійного якісного ремонту автомобілів «Інфініті». Наші фахівці знають усі особливості технічного пристрою машин цієї марки, вміють швидко та з високим ступенем достовірності виявляти будь-які несправності.

Причини звернення на СТО «Інфініті» Київ

Автомобілі Infiniti мають великий попит у різних країнах світу. Виробник відповідально ставиться до якості своєї продукції. У цих машин рідко трапляються несподівані поломки. Зазвичай СТО «Інфініті» Київ лівий берег автовласники звертаються для:

 • діагностики, профілактики;
 • планової заміни деталей та механізмів, що вийшли з ладу внаслідок природного зносу матеріалів;
 • усунення випадкових дефектів, що утворилися внаслідок ДТП або просто через неакуратне водіння.

Якщо вам потрібно відремонтувати автомобіль, замінити олію, замінити шини або почистити кондиціонер - просто зателефонуйте. Адже ми є автосервісом, який може запропонувати якісний ремонт Bentley. З нами ви відчуєте максимальний комфорт та якість обслуговування на найвищому рівні. За потреби заберемо у вас автомобіль або відбуксуємо його з місця, де сталася поломка. Ми подбаємо про комплексне обслуговування при врегулюванні страхових випадків, надамо можливість швидко повернути працездатність свого Бентлі! Бувають і несподівані поломки, т.к. будь-яка, навіть найнадійніша техніка іноді виходить з ладу. Незалежно від причин та ступеня несправності кожен власник автомобіля «Інфініті» може пригнати його до нашого офіційне СТО «БМВ» Київ для проведення будь-якого виду ремонту. Своєчасна діагностика та профілактика допоможе уникнути найнеприємніших ситуацій, коли щось ламається прямо на трасі далеко від дому та найближчих автосервісів.

Переваги нашої автомайстерні

СТО «Інфініті» існує не один рік. Майстри щодня виконують різні види ремонту всіх модифікаціях автомобілів. За цей час нагромаджено багатий практичний досвід. У наших фахівців є професійне обладнання для повної точної діагностики, в ході якої нічого не залишається непоміченим, у тому числі найменші несправності та дефекти. Навіть ті вузли та механізми, які поки що функціонують без збоїв, але вже наближаються до високого ступеня зношування, беруться в роботу.

Ми ремонтуємо:

 • кузов;
 • ходову частину, підвіску;
 • амортизатори;
 • електрообладнання;
 • двигун;
 • коробку передач, зчеплення, трансмісію;
 • паливні системи;
 • гальма.

Для ремонту та заміни ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та комплектуючі. Кожен автовласник може бути впевнений у тому, що ремонт буде зроблено якісно та з гарантією.

Наші майстри мають високий рівень кваліфікації. Вони вміють виконувати роботи будь-якої складності – від стандартної дрібної профілактики до комплексного ремонту. Усі роботи виконуються у суворій відповідності до приписів та рекомендацій компанії-виробника.

Наші майстри мають високий рівень кваліфікації. Вони вміють виконувати роботи будь-якої складності – від стандартної дрібної профілактики до комплексного ремонту. Усі роботи виконуються у суворій відповідності до приписів та рекомендацій компанії-виробника.

Усім клієнтам, які звертаються до нас, СТО «Інфініті» Київ пропонує:

 • швидке проведення діагностики з використанням сучасного комп'ютерного обладнання;
 • індивідуальний підхід, за якого складається план ремонту для конкретної машини з урахуванням її віку, загального технічного стану, побажань та фінансових можливостей господаря;
 • невисокі ціни на всі послуги;
 • суворе дотримання зазначених термінів.

Вартість ремонту в «Інфініті» СТО залежить від складності, кількості деталей або механізмів, які треба замінити. Для постійних клієнтів у нас передбачені спеціальні програми знижок та бонусів. Після закінчення ремонту господарю машини надаються поради та рекомендації щодо подальшої безпечної експлуатації та технічного обслуговування.

Часті запитання