0
0

Ремонт Bentley у Києві та області - ENCAR

Ремонт та обслуговування Bentley у Києві

Ласкаво просимо на сторінку сто Бентлі Київ лівий берег! В автосервісі ми відремонтуємо ваш автомобіль професійно та швидко, оскільки використовуємо найновіше програмне забезпечення, яке містить усю інформацію для окремих моделей автомобілів Бентлі. Не витрачайте даремно гроші, покладіться на гарантовану якість послуг нашого автосервісу і переконайтеся, що де ціна ремонту дійсно відповідає якості обслуговування.

Діагностика та ремонт Бентлі - швидко та якісно

Офіційне сто Бентлі Київ пропонує своїм клієнтам комплекс з діагностики та обслуговування автомобілів. У нас є все, що необхідно для якісного надання послуг для машин такого класу. Виконуємо самодіагностику двигуна та інших блоків керування автомобіля. Ми маємо професійне діагностичне обладнання від провідних виробників (Bosch, Hella, VDCS, SuperVag, оригінальна офіційна діагностика, яка гарантує позитивний результат).

Можливість оновлення блоків керування в автомобілі на Бентлі СТО здійснюється відповідно до поточного стану:

  • оригінальне кодування;
  • робота, пов'язана з безпекою - зняття захисту компонентів;
  • активація блоку керування після його заміни тощо.

Якщо вам потрібно відремонтувати автомобіль, замінити олію, замінити шини або почистити кондиціонер - просто зателефонуйте. Адже ми є автосервісом, який може запропонувати якісний ремонт Bentley. З нами ви відчуєте максимальний комфорт та якість обслуговування на найвищому рівні. За потреби заберемо у вас автомобіль або відбуксуємо його з місця, де сталася поломка. Ми подбаємо про комплексне обслуговування при врегулюванні страхових випадків, надамо вам можливість швидко повернути працездатність свого Бентлі!

Позбавимо вас всіх турбот, так як автомайстерня Еncar - це профільне СТО з обслуговування дорогих авто в Києві. Ми підходимо до кожного клієнта максимально індивідуально, використовуючи новітні технології та якісні запчастини. Все робимо для того, щоб замовник залишився задоволеним та отримав свій автомобіль у робочому стані максимально швидко.

Додаткові послуги автосервісу

Камерні та радіолокаційні системи стають звичайним явищем у всіх дорогих автомобілях. На нашому СТО Бентлі Київ проводиться калібрування систем допомоги з професійним інструментом та надається гарантія на виконані роботи. Регулювання фар – ще одна з наших послуг. Ми подбаємо про те, щоб ваші фари світили яскравіше зірок і забезпечили плавний і безпечний рух навіть у непроглядній темряві. У нашому СТО Бентлі ми використовуємо регроскопи SEG, які легко справляються з більшістю сучасних типів світлодіодних або MATRIX фар.

Ремонт Бентлі – з нами це просто! Вам не потрібно просто їздити до дилера, ви маєте повне право на ремонт вашого автомобіля (навіть із розширеною гарантією) у нас на СТО.

Часті запитання