0
0

Ремонт Audi у Києві та області - Автосервіс ENCAR

Ремонт та обслуговування Audi у Києві

Хоча ми не є співробітниками офіційних Audi СТО, наші послуги повністю можна порівняти з якістю авторизованого автосервісу. Ми маємо таке ж діагностичне обладнання та гарантуємо сучасне сервісне обслуговування, наші механіки є майстрами у своїй галузі та постійно навчаються новим технологіям.

Двері нашого автосервісу були відчинені для клієнтів досить давно і цьому передувала багаторічна робота в авторизованих сервісах, де ми зібрали досвід із крупинок, щоб сьогодні бути найкращими серед рівних! Щодня ми вчилися бути трохи кращими. Ми завжди на крок попереду конкурентів, тому що хочемо, щоб наші клієнти отримували максимально можливу якість, а також тому, що автомобілі Audi – наша пристрасть та справа всього життя. СТО Ауді в Києві допоможе у вирішенні будь-якої проблеми, за вами тільки запис на сервіс!

Багатофункціональна діагностика Audi

Для того, щоб ваша Audi служила вірою та правдою не один рік, обов'язково важливо подбати про своєчасне ТО. Не варто чекати, поки поломка сама дасть про себе знати. Як правило, тоді її усунення коштує дуже дорого. Діагностика автомобільних систем Audi - важлива частина нашої роботи.

Оскільки ми хочемо запропонувати нашим клієнтам максимум послуг у діагностиці, ми придбали новий пристрій у авторизованого представника. Цей сучасний діагностичний інструмент дозволить нам зробити процес виявлення несправностей та надання автодопомоги швидшим та продуктивнішим.

Автомайстерська надасть більш якісні послуги для клієнтів. Діагностика пропонує вирішення таких проблем:

  • Читання та видалення кодів помилок усіх блоків керування;
  • Пояснення кодів помилок з детальною інформацією;
  • Тест контрольних систем;
  • Кодування, основні настройки, сервіс відновлення;
  • 2-х канальний осцилограф;
  • Вимірювання низького тиску та компресії в двигуні;

СТО Ауді надає допомогу у ремонті в режимі реального часу для конкретного автомобіля! У міру того, як змінюються вимоги наших клієнтів, змінюються наші послуги, щоб ми могли виконати кожне ваше бажання на 100%. Наш сервіс заснований на професійному та максимально індивідуальному підході. Не зволікайте та зв'язуйтесь з нами при перших тривожних дзвіночках.

Чому клієнти довіряють нам свої авто

Наша служба ремонту автомобілів відповідає вимогам європейських правил, ми здійснюємо ремонт автомобілів Audi на рівні офіційного представника. У той же час, наш сервіс бере участь в офіційних програмах виробників автомобілів для незалежних ремонтників. Ми використовуємо програми підтримки Audi, налагодили постачання оригінальних запасних частин, що так важливі у діагностиці та ремонті автомобілів. Запис на автосервіс проводиться як онлайн, так і за телефоном +38 096 623 40 40

При наданні послуги офіційне СТО Ауді Київ використовує тільки багатофункціональні прилади, якісне обладнання та діагностичні контрольні модулі, які є головним у даній області. Діагностична система складається з портативного планшета та окремого діагностичного модуля, що зв'язуються один з одним через Wi-Fi та Bluetooth технології. Оновлене програмне забезпечення діагностичного обладнання дозволяє виводити наше СТО Ауді Київ на абсолютно новий рівень! Гарнатуємо найкращі результати у рішеннях щодо ремонту автомобілів.

На СТО Ауді Київ лівий берег також можна провести самодіагностику, яка характеризується зокрема високою швидкістю, надійністю та ефективністю виявлення помилок в електронних системах автомобілів Ауді. Ми використовуємо сучасну автомобільну діагностику в основному для наступних операцій:

  • базове завантаження повної діагностики;
  • швидке визначення коду помилки;
  • встановлення та скидання сервісних налаштувань.

Відвідайте автосервіс Енкар на своєму автомобілі Ауді, і ми докладно перевіримо вашу машину за допомогою сучасних діагностичних систем, вкажемо на проблему та допоможемо усунути її з мінімум витрат часу та грошей.

Часті запитання