0
0

Розвал-Сходження автомобіля у Києві

Развал-Схождения авто в Киеве

Схід-розвал у Києві та області

Немає необхідності пояснювати автомобілісту значення та важливість цього виду технічного обслуговування автомобіля. Але коли зрозуміло, що потрібно їхати в автосервіс?

Зробити сход-розвал є сенс, якщо Ви:

  • Змінювали сайлентблоки, тяги або важелі;
  • В'їхали в пристойних розмірів заглиблення в ґрунті (у народі іменоване ямою);
  • Змінювали величину дорожнього просвіту (збільшували або зменшували);
  • Нещадно та довго експлуатували покришки коліс;
  • Помітили, що автомобіль починає вести убік (особливо помітно при відпусканні керма).

Ціна сход-розвалу може бути різною (залежить від оснащеності обладнанням, сезонності), але важливе питання – кваліфікація майстра. Справа в тому, що розвал-сходження впливає на такі важливі параметри автомобіля, як економічність, керованість, безпека, довговічність покришок.

Визначимося у термінах

Якщо взяти площину колеса за вісь Y, а дорогу за вісь Х, то кут між ними називається розвалом. Строго перпендикулярне розташування осей Y та Х – завдання роботи майстра. Сходження визначає паралельність коліс. Для цього потрібно домогтися рівності відстаней між відповідними передніми і задніми точками коліс автомобіля, що протистоять. Кастер – кут між вертикаллю та проекцією осі повороту колеса на вертикальну площину. Він також має бути нульовим.

Ми в компанії ENCAR SERVICE розуміємо, що якісний сход-розвал забезпечує в першу чергу безпеку водія і пасажирів.

Обладнання, що використовується на автосервісі

Ми використовуємо лише оригінальне обладнання та програмне забезпечення. Наприклад, стенд зі стаціонарним кріпленням до підлоги Hunter W 510, з оригінальними американськими компонентами, стійкою WA510EC та хрестовиною HE421FC3EC.

Переваги Hunter W 510:
  • повністю стаціонарний;
  • встановлюється на будь-які диски із мінімальними витратами часу;
  • не потрібно центрувати колесо;
  • система вимірювання може бути встановлена під витяг і працювати на висоті від 0.8 м до стелі підйому;
  • модернізовані мішені стали менше важити і менше займати місця.

Головна відмінність – швидкість установки, максимально дбайливе ставлення до колес авто клієнта, висока точність роботи.

Ми працюємо з люксовими марками авто, що зобов'язує нас використовувати не тільки обладнання, а й програмне забезпечення преміум-класу, яким є програмне забезпечення WinAlign®, що працює на промисловому ПК під керуванням операційної системи Windows.

Використання сучасного приладу «Інклінометр» з програмою WinAlign дозволило нам обслуговувати автомобілі марки «Merсеdes-Benz».

Програма WinAlign комплектується базою даних майже 50 тисяч автомобілів. У процесі роботи оператор отримує від програми покрокові інструкції. Такий підхід мінімізує кількість можливих помилок, а також підвищує швидкість та якість обслуговування наших клієнтів.

Записатися на розвал-сходження в Києві просто: достатньо зателефонувати за вказаним на сайті телефоном. Ми гарантуємо, що вартість розвалу буде розумною, якість робіт – вищим, а ставлення до Вашого автомобіля – дбайливим.

Часті запитання

1. Коли потрібно робити розвал-сходження?

Як правило, розвал-сходження виконують після пробігу 10-15 тисяч кілометрів.

2. Що таке розвал-сходження?

Розвал - кут нахилу колеса до проїжджої частини. Існує два види розвалу. У разі, коли колеса нахилені до центру машини, розвал називається негативним, а при відхиленнях назовні — позитивним; Сходження - являє собою різницю в міліметрах між крайньою передньою та задньою гранню коліс.

3. Навіщо потрібні кути установки коліс?

Ці кути забезпечують найкращі показники стійкості та керованості, а також мінімальне зношування шин автомобіля. Для кожної моделі авто вимоги щодо кутів установки коліс різні.

4. Яка ціна на розвал-сходження?

Визначити ціну можна після діагностики в автосервісі. Мінімальна ціна від 400 грн.