0
0

Купити авто шини на лівому березі

Продаж автошин у Києві

Від якості автомобільної гуми залежить безпека, комфорт та витрата пального. Автошини треба міняти регулярно з огляду на сезонність, їх стан, інші фактори. Автосервіс з досвідом пропонуємо великий асортимент літньої та зимової гуми (гарантія додається) та професійне обслуговування. У Києві купити гуму на машину просто, якщо вибрав Автосервіс ENCAR.

Що потрібно врахувати при покупці автошин?

Є ряд правил, які треба враховувати під час виборів. Головним фактором стає тип і розмір, маркування яке є на штатних колесах. Експерти радять обирати аналогічний варіант. Правильний вибір гарантує:

  • Надійність кріплення, фіксації на диску.
  • Безпека експлуатації.
  • Якість.

Враховувати потрібно ширину, профіль, діаметр, радіальну конструкцію та сезонність. Консультація експертів спрощує процес і підвищує точність. Протектор шин відрізняється виконанням: симетричним спрямованим, ненаправленим та асиметричним. Літня гума відрізняється твердістю, наявністю каналів для виведення води. Зимова м'якше, має розрізи та канали для якісного зчеплення з льодом та подолання інших перешкод. Стежити за сезонністю автошин має кожен водій. Від цього залежить його безпека та комфорт.

Купити автошини у Києві з гарантією можуть клієнти нашого автосервісу. Професійна консультація допоможе розібратися у нюансах, знайти якісну гуму від відомих брендів. Відповідність нормам, стандартам гарантує бездоганну експлуатацію. Безліч виробників зібрано в одному місці. Новий протектор гарантує захист від пошкоджень, забезпечує зчеплення з поверхнею та контакт. Малюнок протектора відрізняється у різних моделях. Всесезонна гума потрібна завдяки універсальності.

Інтернет магазин автошин ENCAR

В електронному каталозі ENCAR представлено безліч позицій, відомих брендів, зручні відомості для оформлення замовлення. Інтуїтивна зрозумілість електронного каталогу гарантує точність, швидкість пошуку. Кваліфіковані консультанти спрощують процес оформити замовлення клієнту та отримати гарантію.

Інтернет-магазин ENCAR гарантує якість автошин усіх моделей, надійність обслуговування. За допомогою фільтра на сайті можливо попередньо ознайомиться з моделлю, що цікавиться, і відсортувати за різними параметрами. Легко зібрати одному місці шини із заданими характеристиками, провести порівняльний аналіз, прийняти правильне рішення. Доставка здійснюється безліччю способом по Україні. Оплата провадиться зручними способами: готівковий, безготівковий розрахунок. Гарантується безпека фінансових транзакцій та оперативність

Часті запитання

1. Скільки коштують автошини у компанії?

Автошини в нашій компанії починаються із вартості від 1000грн. При цьому точну ціну тієї чи іншої моделі описати неможливо, оскільки часто діє знижка. Наразі асортимент шин поповнився сезонними новинками.

2. Чи існують знижки та гарантії на автошини?

Безумовно, компанія надає гарантії на послуги та продукцію, за умови правильної експлуатації. Знижки на товари можна знайти завжди.

3. Чи можливий обмін куплених автошин?

Обмін або повернення запчастин можливий протягом 14 днів, без урахування дня покупки, за відсутності слідів встановлення, збереження пломб, етикеток та збереження товарного вигляду.

4. Як часто міняють автошини на авто?

Згідно з українськими вимогами, експлуатаційний термін служби шин легкових автомобілів становить 5 років з моменту виготовлення. Автошини змінюють за різними факторами: зношування, пошкодження, новинки на ринку.