0
0

Полірування авто. Професійне полірування кузова

Полірування автомобіля у Києві

Полірування автомобіля в Києві та області

Полірування кузова автомобіля - це цілком звичайний процес. Не дивуйтеся, полірують сьогодні все і абсолютно все – від VIP-яхти в бухті Лазурного берега до звичайного жіночого нігтя в якомусь салоні краси Києва. Процес полірування, скільки б найрізноманітніших назв він не мав, зводиться до одного - перетворити бляклий і подряпаний кузов на такий, наче авто тільки вийшло з салону. Але в цьому немає магії, проста фізика. Головний секрет полірування спочатку необхідно ідеально вимити авто для цього, замовляєте послугу. >

Переваги полірування кузова

Якби не намагалися маркетологи від бога начинити послугу новітніми словами, їхня нещадна стратегія лише описує основні, але дуже вагомі переваги, серед яких:

  • Машина набагато менше брудниться;
  • Автомобіль набуває водовідштовхувальних властивостей;
  • Кузов виглядає привабливо.

Як бачите, послуга полірування стандартна, і сценарій її лише трохи видозмінюватиметься залежно від того, що і як потрібно відполірувати.

Професійне полірування кузова в Україні

Якщо звернутися до короткої історії, то послуга полірування кузова «відгалужилася» від малярської справи. Прийом, який зараз все частіше використовують у парі зі словом «детейлінг», був покликаний після фарбування приховати огріхи майстра – згладити шегрень, усунути сліди лаку та плями від фарбування. І оскільки це була швидше вимушена дія, нинішні майстри досі відносяться до полірування кузова з нехтуванням. Якщо ви хочете отримати максимально професійний результат, важливо знайти майстра, якому можна повністю довіритись.

Поліровка кузова в Києві

Машина-мрія має виглядати відповідно. І лише досвідчений фахівець може сприяти цьому. Саме такі майстри працюють у компанії ENCAR. Ми пропонуємо нашим клієнтам усі види полірування автомобіля за чесними розцінками. Жодних посередників, які заробляють на вашому автомобілі, лише стандартна послуга, без жодної самодіяльності.

Ми знаємо, як перетворити ваш автомобіль на щось незвичайне. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті – ми найближчим часом зв'яжемося з вами та все розповімо. А краще приїжджайте!

Часті запитання

1. Полірування авто – що це?

Полірування кузова авто – це не лише надання машині зовнішнього вигляду нового автомобіля, але й усунення дрібних пошкоджень, подряпин, видалення найдрібніших нерівностей. Поліровка захищає поверхню авто від несприятливих зовнішніх факторів.

2. Як часто потрібно робити полірування авто?

М'яке полірування автомобіля повинно проводитися мінімум два рази на рік – навесні та восени, щоб нівелювати негативні наслідки зимового періоду. Обережні автолюбителі виконують її частіше для збереження презентабельного вигляду свого авто.

3. Мінімальні та максимальні ціни на послугу?

Вартість послуг з полірування автомобіля розраховується відповідно до затвердженого прайсу компанії, який є одним з найнижчих у Києві та регіоні. Мінімальна ціна на полірування обчислюється від 500 грн.

4. Чи можна залишити машину для полірування?

Безперечно, це звичайна практика нашого автосервісу, коли клієнти залишають авто для полірування. При цьому ми надаємо гарантії на збереження авто та послуги, в тому числі полірування.