0
0

Комплексна діагностика автомобіля у Києві

Диагностика авто в Киеве

Діагностика авто у Києві та області

Слідкувати за станом транспортного засобу – обов'язок будь-якого водія. Всі деталі автомобіля мають функціонувати коректно. Несправності важливо усувати вчасно. Комплексна діагностика авто є гарантією виявлення проблем, їх усунення. Тільки після повної перевірки виявляються всі неполадки, з якими можна впоратися. Автосервіс ENCAR гарантує швидкість, точність та якість.

Комплексна діагностика транспортного засобу

За кожним автомобілем має стежити господар. Але не все можна зробити самостійно і при виникненні проблем експлуатації звернення в сервіс ENCAR стає правильним рішенням.

Комплексний підхід дозволяє з'ясувати стан основних систем:

  • Мотора
  • Ходової
  • Гальмівної
  • Електроніки, освітлення та ін.

Для кожної системи використовується підхід, який гарантує точність виконаних робіт. Складається процес з огляду майстром та застосування сучасного обладнання, перевіряються основні деталі, вузли та механізми, проводиться їх професійна оцінка.

Комплексна діагностика двигуна допомагає виявити проблеми. Якщо не зволікати з їх усуненням, ремонт обійдеться дешевше. Професійний механік оцінить стан машини, працездатність елементів та вузлів протягом кількох годин. Профілактика серйозних поломок заощаджує кошти. Запустити їх легко, відновити важко. Вигідна вартість автосервісу ENCAR пропонується клієнтам зі столиці.

Машини обладнуються електронними приладами для контролю над роботою у такий спосіб виявити дефекти простіше. Але лише спеціальне обладнання гарантує граничну точність. Щоб не виникало несподіваних сюрпризів на дорозі, ми рекомендуємо раз на рік звертатися в наш сервіс. Робити це перед придбанням уживаного транспортного засобу, під час ремонту основних систем або після аварії. Діагностика вирішує безліч завдань: виявлення різного роду несправностей, запобігання поломкам, зниження експлуатаційних витрат. Якщо помічені характерні проблеми, необхідно приїхати до сервісу ENCAR на комплексну діагностику.

Переваги діагностики в автосервісі ENCAR

Наш автомобільний сервіс з репутацією, і ми гарантуємо якість виконаних робіт. Висококваліфіковані майстри мають необхідне обладнання та практичний досвід. Завдяки цьому діагностика комплексна авто обов'язково буде точною, грамотною та професійною. Відповідальний підхід, комплексність – гаранти результату. Всі системи, елементи та вузли ретельно перевіряються, від очей експертів не вислизне жодна дрібниця. Після діагностичних робіт фахівці проведуть ремонтні. Автомобіль після комплексних робіт відновлюється і стає придатним для активної та безпечної експлуатації в будь-яких умовах. На роботи офіційно надається гарантія. Розумна вартість стає додатковою нашою перевагою.

Часті запитання

1.Скільки часу займає проведення комплексної діагностики?

Для комплексної діагностики автомобіля спеціалісту може знадобитися час від 30 хвилин і більше. Наприклад, комп'ютерна діагностика займає 10-15 хвилин. Для встановлення неполадок та несправностей у всіх вузлах та частинах машини потрібно більше години часу.

2.Які роботи проводяться за комплексної діагностики?

Саме слово комплексне передбачає повне обстеження автомобіля: перевірка системи зарядки та пуску, діагностика ходової частини та гальмівної системи, перевірка двигуна за допомогою комп'ютера, перевірка стану вузлів та агрегатів, що забезпечують безпеку руху, перевірка обігрівача та системи кондиціювання та багато іншого.

3.Яка вартість робіт з комплексної діагностики?

Ціни на проведення комплексної діагностики формуються від обсягу заявлених робіт, марки та року випуску автомобіля. Компанія encar.in.ua надає своїм клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості, швидкості та точності робіт, що проводяться. У кожному випадку передбачено індивідуальний підхід та найнижчі ціни у Києві.

4.Які гарантії надає компанія encar.in.ua?

Компанія надає гарантії на всі види виконаних робіт від 6 до 24 місяців, при цьому виконання всіх діагностик та процедур проводиться на новітніх сучасних приладах та обладнаннях.