0
0

Капітальний ремонт двигуна у Києві

Ремонт Двигателя (ДВС) в Киеве

Ремонт Двигуна (ДВЗ) Автомобіля у Києві та області

Капітальний ремонт двигуна є послугою, яка потрібна багатьом водіям. Майстри повинні мати великий досвід, багаж знань та професійне обладнання, щоб досягти результату. Нові технології роблять мотори більш продуктивними та економічними. Відповідно ускладнюючи конструкцію, що негативно позначається на складності ремонту. Автосервіс ENCAR має всі необхідні ресурси: досвід і оснащення високої якості.

Капітальний ремонт двигуна автомобіля

Уникнути капітального ремонту можна, якщо своєчасно заїжджати на тих станцію для діагностики вашого коня. Потрібен він у випадках, коли немає можливості обійтися частковим ремонтом. Майстри рекомендують не зволікати з проведенням робіт. У протилежному випадку наслідки можуть виявитися надто непередбачуваними. Серед ознак, які вказують на необхідність проведення ремонтних робіт:

  • Зниження показників потужності
  • Виникнення шумів, стороннього стуку та інших звуків, що утворюються під капотом
  • Підвищення витрати пального
  • Підвищення витрати олії

Вчасно звернутися на СТО – грамотний крок. На капітальний ремонт двигуна ціна залежить від багатьох факторів. Визначити точну вартість вдасться лише після проведення діагностичних робіт. Комп'ютерна діагностика та візуальний огляд, який проводить механік, визначають причини поломки. Майстри становлять стратегію відновлення, з урахуванням якої проводяться роботи. Відкладати їх не варто.

Правильний капітальний ремонт двигуна дозволяє усунути причини поломки і зробити повне відновлення. Воно передбачає шліфування робочих поверхонь агрегатів, циліндрів, заміну втулок, кілець, розподільчого валу. Паралельно перевіряється карбюратор, інжектор. Двигун, капітальний ремонт якого зроблено майстрами ENCAR, прослужить довгий термін. Гарантується безпека керування транспортним засобом та довговічність після виконаних робіт нашими майстрами.

Капітальний ремонт двигунів у Києві

Вибір місця стає ключовим фактором у досягненні результату. Автосервіс ENCAR має в своєму розпорядженні сучасне обладнання, майстри знають свою роботу. Гарантується якість, оперативність, прийнятна вартість та високий рівень обслуговування та багато іншого.

Комплекс послуг включає діагностику, консультацію та безпосередньо ремонт. Майстри виконуватимуть його в обумовлені терміни, про які дізнатися вдасться на попередньому етапі. Комфортабельні умови ремонту важливі для клієнтів, що дозволяє залишати їх радісними та цілком задоволеними наданими послугами. Результатом ремонту двигуна стає відновлення його працездатності, потужності, віддачі і т.д.

Часті запитання

1.Що це капітальний ремонт ДВС?

Капітальний ремонт двигуна внутрішнього згоряння передбачає розбирання двигуна та заміну деталей двох його основних частин.

2. Скільки триває капітальний ремонт ДВЗ?

Незважаючи на спрощену назву, ремонт триває 3-4 дні, навіть якщо є всі деталі на місці ремонту.

3. Періодичність проведення послуги?

Ремонт обов'язково робити кожні 20-25 тисяч кілометрів. Таку рекомендацію озвучили фахівці та експерти автомобільної галузі.

4. Гарантія на капітальний ремонт ДВЗ?

При ремонті ДВЗ із запасними частинами, які були придбані в сервісі, надається гарантія на 6 місяців, але в кожному випадку індивідуально.