0
0

Дезінфекція салону та озонування у Києві

Дезінфекція салону авто в Києві

За станом автомобільного салону водій повинен стежити уважно, щоб гарантувати безпеку для здоров'я. Кваліфікована дезінфекція авто дозволяє прибрати все зайве. Озонування - процедура з безліччю переваг, якщо звернутися до автосервісу ENCAR.

Дезінфекція салону авто за допомогою озонування

Процедура усуває неприємні запахи, віруси, бактерії, мікроорганізми. Спосіб характеризується ефективністю та екологічною чистотою. Для уживаних автомобілів послуга необхідна одразу ж на полі придбання. Також для схильних до алергії людей вона також стане в нагоді.

Дезінфекція кондиціонера авто потрібно регулярно, адже всередині системи накопичується пил, мікроорганізми, утворюється грибок або цвіль. Це все потрібно усунути, щоб не зашкодити власному здоров'ю. Якщо цього зробити навантаження на кондиціонер зростає багаторазово, особливо під час стояння в пробках. Усередині осідає дорожній пил та вихлопні гази. Окислення до безпечних, простих сполук стає реальністю завдяки озону.

Пористі матеріали текстилю, обшивки, кондиціювання та вентиляції - все потребує очищення. Мікроорганізми там розвиваються активно, особливо у місцях з відсутністю світла та підвищеною вологістю для них створені дуже комфортні умови. Озон дозволяє усунути їх, знищити грибок, пилових кліщів та різного роду бактерії. Паралельно усуваються сторонні запахи. Дезінфекція кондиціонера в авто проводиться в ретельно підготовлених умовах. Автосервіс ENCAR використовує перевірене обладнання та якісні витратні матеріали.

Неприємний запах у салоні вважається поширеною проблемою, що виключає комфорт. Виникає він через перевезення продуктів харчування, тютюнового диму, вологих килимків, забрудненої вентиляційної та кондиційної системи. Озон виробляється генератором, гарантує окиснення, усунення неприємних запахів, ліквідацію мікробів. Антибактеріальна дезінфекція авто кондиціонера та салону має переваги:

  • Оперативність
  • Якість
  • Безпека.

Майстри проведуть все швидко та грамотно. Після виконання робіт усередині салону відчувається комфорт, як у прохолодному лісі.

Озонування салону авто в Києві

Послуга надається багатьма сервісами. Автосервіс ENCAR має грамотних співробітників, надійне обладнання та багаторічний досвід, а це свого роду гарантія ефективного очищення та нормальної ціни. Для очищення та дезінфекції кондиціонерів авто ми застосовуємо сертифіковане обладнання. Процедуру треба проводити регулярно, щоб усунути шкідливі мікроорганізми, неприємні аромати, хімічні елементи.

Автосервіс гарантує, що після проведення процедури всередині салону буде приємно. Комфорт водія та пасажирів зростає. Для транспортного засобу це плюс, що продовжує експлуатаційний термін, що збільшує надійність та інші.

Виникли питання? Телефонуйте за номером +38 096 623 40 40 або залишайте свій номер у формі зворотного дзвінка та менеджер зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин!

Часті запитання

1. Скільки часу займає послуга?

Послуга дезінфекції та озонування салону автомобіля займає 30-65 хвилин в залежності від розмірів салону автомобіля.

2. Ціни на дезінфекцію та озонування салону?

Мінімальні ціни на дезінфекцію та озонування салону становлять 100 грн. Основна сума складається від марки та обсягу виконаних робіт, згідно з затвердженим прайсом.

3. Як часто проводять дезінфекцію салону?

Дезінфекція автомобіля повинна проводитися не менше одного разу на місяць, тому що в салоні автомобіля має бути вологе повітря. Залежно від виду діяльності, вона може проходити частіше. Процедура запобігає утворенню плісняви, грибка та інших неприємних явищ.

4. Які засоби використовує автосервіс за послуги?

Озон – єдиний засіб для повного видалення мікробів та бактерій, саме озон входить до основного складу озонування. Озонування салону є ефективним способом антибактеріальної обробки салону.


Наши работы