0
0

Чищення інжекторів на лівому березі

Чистка інжекторів у Києві

Промивка форсунок у Києві та області

Інжекторні системи використовуються у більшості автомобілів із бензиновими моторами. Примусове упорскування палива відбувається, якщо форсунки перебувають у стані. Тому періодично потрібне чищення інжектора, яке краще довірити професіоналам. Нерідко бажання заощадити на зверненні до сервісного центру завершується плачевно, що призводить до необхідності проведення дорогого ремонту. Тому треба звернутися до надійного сервісу, щоб отримати гарантію якості за адекватною вартістю та іншими перевагами.

Якісне чищення інжектора в автосервісі

Від стану форсунок залежить працездатність системи. Якщо вони засмічуються, знижується швидкість, падає потужність, вихлопні гази стають токсичнішими. Тільки професійне чищення в умовах сучасного автосервісу дає можливість змінити ситуацію. У нашому сервісі працюють кваліфіковані професіонали, які мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання, знання та вміння. Тому гарантується результат.

Засмічення відбувається непомітно. Згодом засмічення збільшуватиметься у розмірах. Відбувається поступове осідання важких фракцій палива на стінках інжекторів. Усередині каналу залишається важкий осад, що скорочує продуктивність системи. Серед найпоширеніших ознак наявності такої проблеми можна відзначити падіння потужності мотора, суттєве збільшення витрати палива, виникнення ривків в роботи двигуна. Під час вихлопу може бути дим і т.д. Якщо водій виявив відповідні проблеми, треба звернутися до сучасного сервісу. Це своєрідна гарантія найвищої якості виконання всіх робіт. Надійне чищення інжектора Київ дозволяє відновити нормальний стан, підвищити рівень його продуктивності.

Краще чищення інжекторів у Києві

У столиці сервіси пропонують цю послугу, але її якість може відрізнятися, як і вартість може бути переоцінена. У автосервісі ENCAR легко розраховувати на гідне співвідношення ціни та якості, своєчасну консультацію та підтримку. До наших основних переваг належить:

  • Наявність професійного обладнання.
  • Дослідних професіоналів.
  • Комфортні умови для клієнтів.

Поки клієнт перебуватиме в кімнаті відпочинку, майстри займуться промиванням, якість якого не піддається жодним сумнівам. При виявленні зношування окремих деталей проводиться заміна. Також здійснюється регулювання та іншого роду маніпуляції. Основною перевагою нашого сервісу є гарантія якості на виконані роботи. Для цього створено всі необхідні умови, які потребують

Виникли питання? Телефонуйте за номером (096) 623-40-40 або залишайте свій номер у формі зворотного дзвінка і менеджер зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин!

Ціни на послуги

Найменування роботиЦіна
   
   
   
   
   

Часті запитання

1. Вартість послуги – чищення інжекторів?

Наша компанія має відмінну властивість: вартість послуг відповідає висококласному сервісу з використанням передових технологій. Вартість за послуги стягується відповідно до гнучкого прайсу компанії, одного з провідних у Києві та області.

2. Частота проведення чищення інжекторів?

Всупереч думкам експертів, які твердять про необхідне чищення інжекторів кожні 10-15 км, самі автолюбителі рекомендують діяти, виходячи з поведінки на дорозі свого транспортного засобу. Перші ознаки – це досить уривчаста робота двигуна внутрішнього згоряння, провал педалі газу, вихлопні гази мають підвищений рівень димності, розгін стає скрутним.

3. У чому полягає послуга чищення інжектрів?

Сучасний автосервіс пропонує два актуальні методи чищення інжекторів: рідинний та ультразвуковий. При останньому випадку очищення форсунок проводиться на спеціалізованому устаткуванні, яке наша компанія має в своєму розпорядженні.

4. Чи дає автосервіс гарантію чищення інжекторів?

Так, компанія надає гарантію на виконані послуги від 6 місяців, але у кожному випадку індивідуально, залежно від стану машини, марки, характеру неполадки.