0
0

Балансування коліс та дисків на лівому березі

Балансування коліс у Києві

Балансування коліс у Києві та області

Балансування коліс є важливою послугою. Це процес зменшення дисбалансу між диском та колесом. У процесі співробітники автосервісу використовують вантажі. Вони допомагають пересунути центр маси у потрібне місце. Автосервіс ENCAR має в своєму розпорядженні обладнання та кваліфікованих співробітників, які гарантують якість виконаної роботи.

Балансування колеса

Розбалансовані колеса провокують виникнення проблем під час руху транспортного засобу. Виявляється це у підвищеній вібрації, що спричиняє знос рульового управління, його основних компонентів. Страждають елементи підвіски, шини та інші деталі. Таким чином, знос гуми виходить нерівномірним. Доведеться набагато швидше купувати нові шини, якщо не впорядкувати баланс. На швидкості вертикальна вібрація змушує автомобіль підскакувати, що негативно впливатиме на безпеку. Нові шини можуть за кілька тижнів стати непридатними.

Балансування в автосервісі проводиться на спеціальному стенді, що гарантує точність. Комп'ютерний стенд, кваліфіковані професіонали – гарантія досягнення результату. Процес можна охарактеризувати високою точністю, яка не знає рівних, адже надалі це ваша безпека.

Попередній аналіз дозволяє уточнити точні параметри. Потім проводиться балансування коліс. Майстри шукають потрібне місце диска за допомогою обладнання, щоб настроїти колесо. Програма бази даних має величезний обсяг інформації про основні параметри диска всіх топових автомобілів. У ручному режимі для унікальних моделей диска майстер вносить дані вручну.

 

Якщо ігнорувати балансування, доведеться часто змінювати шини, наражати себе і пасажирів на небезпеку. Це недоцільно. Адекватним рішенням буде звернення до майстрів. Роботи проводяться грамотно, точно та на прийнятних умовах.

Балансування автомобільних коліс у Києві

Майстра автосервісу ENCAR пропонує переваги клієнтам:

  • Аналіз стану шин.
  • Грамотне виконання робіт.
  • Оперативність.
  • Розумна вартість і т.д.

Попередня консультація допоможе розібратися в тонкощах та деталях проведення балансування. Компетентні менеджери доступною мовою роз'яснять деталі, допоможуть зрозуміти суть проблеми та її важливість. Комп'ютерна діагностика гарантує високу точність робіт. Гарантія на виконані роботи у поєднанні з демократичною вартістю приваблює клієнтів із усіх столичних районів. Поки фахівці виконують балансування, клієнт може розслабитись у кімнаті відпочинку, щось почитати, випити ароматної кави або перекусити. Сервіс стабільно покращується, стає якісним, доступним для бажаючих із різноманітними додатковими послугами.

Ціни на балансування коліс

Найменування роботиЦіна
   
   
   
   
   

Часті запитання

1. Скільки часу триває балансування?

Балансування проводиться заміною чотирьох коліс автомобіля, за часом займає 20-25 хвилин. А якщо у вас є змінний комплект покришок, цей час скорочується до 15 хвилин. Кваліфіковані фахівці encar проводять балансування грамотно та швидко на сучасному обладнанні та приладах.

2. Як часто потрібно проводити балансування?

У посібниках з експлуатації автомобілів балансування рекомендується раз на 10-15 тисяч кілометрів. Але це за умови, що не проводилося розбирання коліс. Якщо ж ви регулярно їздите поганими дорогами, то техобслуговування потрібно робити кожні 2000-2500 кілометрів.

3. Яка вартість балансування у encar?

Ціни на балансування в нашій компанії одні з найнижчих у Києві. При цьому можна замовити комп'ютерну діагностику, яка гарантує високу точність робіт та правильне виявлення несправностей.

4. У яких випадках проводять балансування?

Балансування коліс необхідно проводити при сезонній заміні коліс або шин, а також у разі раптового удару, занесення, попадання в дорожню яму, порушення температурних умов експлуатації. Провідні концерни рекомендують балансувати кожні 15 тис.км.


Наши работы