0
0

Автомийка Київ

Автомийка у Києві

Підтримувати автомобіль у чистоті важливо з багатьох причин. Бруд може негативно впливати на лакофарбове покриття та різні деталі. Без своєчасного та якісного миття обійтися важко. Професійна автомийка у спеціалізованому сервісі дає безліч переваг, які можна отримати за вигідною ціною.

Переваги якісної автомийки

Наш автосервіс надає різноманітні послуги, серед яких і. Миття автомобілів. Брудний автомобіль може швидко стати чистішим і привабливішим. Наші клієнти завжди задоволені якістю сервісу і швидкістю обслуговування. Є для цього кваліфікований персонал та найкращі технології. Завдяки постійному контролю за якістю вдається досягати результату. Кожна деталь ретельно промивається.

Існують різні види миття: експрес, технічна, безконтактна, трифазна, ручна та комплексна . Кожен варіант має свої переваги. Технічна є простий, але ефективний варіант. Проводиться вона за наявності обмеженої кількості часу та на приємних умовах. У Києві автомийка безконтактного типу потрібна, тому що дозволяє виключити негативний вплив на фарбу нового автомобіля. Експрес миття вважається оптимальним вибором за співвідношенням якості та ціни. Проводиться під високим тиском спеціальним обладнанням.

Клієнтам подобається преміум автомийка, яка відрізняється високою якістю, швидкістю та низкою інших переваг. Вона дозволяє упорядкувати весь автомобіль, очистити салон, скло, кузов. Гарантується чистота. Ручна послуга відрізняється делікатністю, може бути використана для машини з різним станом лакофарбового покриття.

Автомийка преміум у Києві

У столиці пропонується безліч місць, де можна помити транспортний засіб. Не скрізь доводиться розраховувати на якість, адекватні розцінки та інше. Компанія ENCAR має досвід та знання так само потрібне обладнання та кваліфікований персонал. Тому гарантується точність та ефективність виконання робіт.

У процесі миття автосервіс використовує надійне обладнання, безпечні матеріали високої якості автохімію яка не роз'їдає покриття авто. Все це гарантує бездоганну чистоту автомобіля при швидкості виконання робіт. Вартість залежить від обраного типу миття, розмірів автомобіля та інших характеристик. Попередня консультація допоможе розібратися в деталях, прийняти адекватне рішення, яке б задовольняло потреби замовника.

Часті запитання

1. Скільки часу займає автомийка?

Якісне автомобільне миття в салоні encar.in.ua займає від 20 до 90 хвилин. Ми розуміємо, що час гроші для кожного нашого клієнта, тому у нас завжди є резервні місця для запобігання черзі і часу очікування. Перед відвідуванням автомийки слід визначитися із комплексом послуг.

2. Яка мінімальна та максимальна ціна?

Вартість послуг автомийки визначається послугами, що надаються, широкий ряд яких завжди поповнюється новинками в автосервісі. Ціни на професійне миття авто залежать від марки, додаткових послуг та виду миття. Мінімальна ціна розпочинається від 100 грн.

3. Що входить до послуг автомийки?

Ми надаємо як стандартні послуги, так і спеціальні. Стандартні послуги включають комплексне миття автомобіля професійними засобами: зовнішньої, салонної та багажної частини авто. Крім цього, можливі додаткові послуги: миття моторної частини, полірування, нанесення захисних компонентів.

4. Як часто потрібно користуватися послугами автомийки?

Послугами спеціалізованої автомийки користуються в міру забруднення. Бруд, пил та сторонні речовини можуть негативно впливати на покриття машини, нижню частину автомобіля, салон. Крім того, їздити із забрудненими номерами, світловими приладами та оглядовими дзеркалами заборонено. У холодний період, миття автомобіля має проводитися не частіше 1 разу на тиждень силами професіоналів.