0
0

Трифазна мийка автомобіля

Трьохфазна мийка в Києві

Переваги трифазного миття

  • покращує зовнішній вигляд авто, надає поверхні блиску, яскравості;
  • позбавляє застарілих, застиглих забруднень;
  • дозволяє видаляти бруд із важкодоступних місць;
  • при використанні спеціальних складів
  • дарує антистатичні та гідрофобні властивості поверхні ЛКП.

Трифазна мийка незамінна, якщо ви виставляєте машину на продаж, хочете провести "генеральне прибирання" кузова і волієте їздити в справді красивому, бездоганно чистому автомобілі.

Особливості трифазного миття

Трифазна мийка набагато дорожча за звичайну і займає більше часу. Термін залежить від характеру забруднень та типу автомобіля. Невеликий седан середнього забрудненості можна очистити за 40 хвилин. На позашляховик, який регулярно експлуатують на ґрунтових дорогах, потрібно кілька годин.

Висока вартість обумовлена тривалістю та трудомісткістю миття. Впливають на ціну та професійні шампуні, без яких неможливо обійтися.

Трифазна мийка не змиває керамічне покриття з кузова. Якщо на ЛКП було нанесено захист, він не постраждає.

Багато автовласників, замовивши трифазне миття один раз, надалі воліють саме його. Тому що вона робить автомобіль сяючим, ніби він щойно із салону. Власними силами отримати такий ефект неможливо. Більше того, намагаючись самостійно відмити авто, "економні" господарі лише погіршують ситуацію. Деякі види забруднень не можна забрати за допомогою води та мила. Складні хімічні засоби виконують завдання на 100%. В результаті власнику знову подобається його "залізний кінь", навіть якщо їй багато років.

Ціни на трифазне миття

Ціни на трифазне миття різняться залежно від статусу автомийного комплексу, регіону, засобів застосовуваних при трифазному миття автомобіля. Ціни на трифазне миття на момент написання статті починаються від 250 - 450 гривень, це на найдоступнішій автомийці де застосовують автохімію від вітчизняного виробника . За цю ціну Ваш автомобіль відмиють гарною автохімією із застосуванням якісних аксесуарів.

Багато автолюбителів не люблять коли його автомобіль миють за допомогою губки, але при правильній трифазній мийці із застосуванням хорошої автокасметики та правильних аксесуарів (великопористої губки, рукавичок з вовни, мікрофібрових рушників, пензлів для важкодоступних місць тощо) ви мінімізуєте ризик додати подряпин на ЛКП автомобіля.

Наприклад, у Європі немає безконтактного миття, поняття безконтактне миття є тільки в СНД - це вирвана фаза з правильного трифазного миття!
Безконтактний шампунь ніколи не відмиє кузов автомобіля в ідеал, тому трифазна мийка - це єдино правильна технологія!

Доглядайте за вашим автомобілем правильно з автосервісом ENCAR.

Часті запитання

1. Що це – трифазна мийка?

Трифазна мийка - процес очищення автомобіля з використанням хімічних складів глибокого проникнення, це дозволяє очистити застарілі забруднення, надає блиску вашій машині та сприяє захисту кузова.

2. Яка вартість послуги?

Вартість послуги залежить від марки автомобіля, плата стягується згідно з гнучким і доступним прайсом компанії, найнижчим у Києві та області.

3. Як часто потрібно проводити цю послугу?

Ця послуга обов'язкова для кожного водія, оскільки сприяє чистоті та порядку вашого автомобіля. Вона дає змогу досягти високих результатів, забезпечивши захист на тривалий період.

4. Які кошти використовує компанія?

Ми використовуємо в роботі перевірені та професійні засоби, які постачаються виключно від виробників чи офіційних дилерів. Здійснюємо миття автомобіля з дотриманням усіх етапів, з гарантованим результатом.


Наши работы