0
0

Каталог услуг

Детальніше
Комплексна діагностика
Щоб комплексна діагностика автомобіля пройшла успішно, треба звернутися до сучасного сервісного центру в Києві.
Детальніше
Розвал-Сходження
Ми використовуємо лише оригінальне обладнання та програмне забезпечення. Стенд зі стаціонарним кріпленням до підлоги Hunter W 510.
Детальніше
Капітальний ремонт ДВЗ
Уникнути капітального ремонту можна, якщо своєчасно заїжджати на тех станцію для діагностики вашого коня.
Детальніше
Зварювальні та токарні роботи
Відновлення геометрії кузова, усунення вм'ятин та заломів, виправлення деформацій різного ступеня складності, зварювальні роботи
Детальніше
Автомийка
Соковита, об'ємна аерографія – це не просто красиво та стильно. Оригінальний малюнок додасть вашому автомобілю індивідуальності
Детальніше
Ремонт ходової
Своєчасна та кваліфікована діагностика ходової частини авто на нашому СТО забезпечить довговічність експлуатації машини.
Детальніше
Комп'ютерна діагностика
Перед тим, як ремонтувати транспортний засіб, потрібно зрозуміти, що сталося. Для цього потрібна діагностика
Детальніше
Автоелектрик
В автомобілях використовується велика кількість електронних елементів, які з часом виходять з ладу. Щоб відновити працездатність, важливо звернутися до професіонала. Грамотний автоелектрик допоможе виконати роботи на високому рівні
Детальніше
Обслуговування кондиціонерів
Щоб підтримувати систему в оптимальному стані, потрібне кваліфіковане обслуговування кондиціонерів. У нашому сервісі для цього створено всі необхідні умови.
Детальніше
Чищення інжекторів
Від стану форсунок залежить працездатність системи. Якщо вони засмічуються, знижується швидкість, падає потужність, вихлопні гази стають токсичнішими.
Детальніше
Заміна олії АКПП
Соковита, об'ємна аерографія – це не просто красиво та стильно. Оригінальний малюнок додасть вашому автомобілю індивідуальності
Детальніше
Шиномонтаж R13 - R22
Високий рівень комфорту водіння та динаміку автомобіля на дорозі не менше, ніж на 80% залежить від стану коліс. Хімічний склад покришок, що використовується в нинішніх умовах, хоч і є якісним, але не може гарантувати захист від мікротріщин, порізів та інших пошкоджень, а усунути їх наслідки під силу тільки фахівцю.
Детальніше
Балансування
Балансування коліс – це процес зменшення дисбалансу між диском та колесом. У процесі співробітники автосервісу використовують вантажі. Вони допомагають пересунути центр маси у потрібне місце.
Детальніше
Тонування авто
Детальніше
Продаж автозапчастин
У автомобілях різні системи та деталі, вони мають певний термін експлуатації, після закінчення якого потрібна заміна. Правильно підійти до цього має кожен водій транспортного засобу.
Детальніше
Продаж автошин
Від якості автомобільної гуми залежить безпека, комфорт та витрата пального. Автошини треба міняти регулярно з огляду на сезонність, їх стан, інші фактори.
Детальніше
Ремонт паливних систем
Паливна система автомобіля часто ламається. Відновлення слід довірити експертам із досвідом. Автосервіс ENCAR гарантує якість, надійність.
Детальніше
3-х фазне миття авто
Трифазна мийка незамінна, якщо ви виставляєте машину на продаж, хочете провести "генеральне прибирання" кузова і вважаєте за краще їздити в по-справжньому красивому, бездоганно чистому автомобілі.