0
0

Купити моторне масло для автомобіля

Сортувати за: Ціна Назва
Показати на сторінці
Акція
Артикул: 1998
Детальніше
Присадка в моторне масло (1998)
Присадка в моторне масло (1998)
312 грн.

Хіт
Артикул: 140212
Детальніше
Олія для компресорів кондиціонерів Total PlanetElf ACD 100 FY, 1 л
Олія для компресорів кондиціонерів Total PlanetElf ACD 100 FY, 1 л
419 грн.

Артикул: XA 20027
Детальніше
Олія компресорна XADO Atomic Oil Compressor Oil 100, 0,5 л
Олія компресорна XADO Atomic Oil Compressor Oil 100, 0,5 л
438 грн.

Новинка
Артикул: 5551221
Детальніше
Олія моторна General Motors Dexos 2 5W-30, 5 л
Олія моторна General Motors Dexos 2 5W-30, 5 л
555 грн.

  В автомобілях є багато механізмів, які не працюватимуть без олії. Мастильний матеріал може бути якісним. У протилежному випадку зношування деталей прискорюється. Якісні автомобільні масла захищають від передчасного зносу, появи корозії, охолоджують робочі вузли. Купувати мастильні матеріали треба у перевіреному місці. Автосервіс ENCAR пропонує чудовий асортимент, швидке обслуговування, розумні ціни.

  Види, особливості автомобільної олії

  Мастильні матеріали представлені у великому асортименті. Вони складаються з основи та присадок. Можна зазначити кілька категорій: мінеральні, синтетичні, напівсинтетичні. Кожен тип має свої особливості, сферу застосування. Правильно підібране масло виконує всі функції, створює комфортні умови експлуатації транспортного засобу. На вибір впливає марка та модель автомобіля, умови експлуатації. Ретельність вибору гарантує безпеку, ефективність використання.

  Купити авто олії можна для різних вузлів. Виділяється кілька категорій:

  • Моторні.
  • Трансмісійні.
  • Технологічні.

  Вони використовуються для комфортної та безпечної експлуатації транспортного засобу. Моторні можуть відрізнятися сезонністю, типом та іншими характеристиками. Для трансмісії використовується своя рідина, яка змащує деталі коробки. Технічні рідини позитивно впливають на комфорт використання основних вузлів та деталей.

  Підбір автомастила по марці авто треба здійснювати ретельно. У технічній документації машини зазвичай публікується інформація щодо олії. Треба заливати таке ж мастило, яке використовувалося в системі. При здійсненні заміни потрібно повне промивання системи. Не помилитись у виборі допоможе кваліфікована консультація. Співробітники ENCAR допоможуть вибрати якісну продукцію під конкретні потреби.

  Магазин авто масла в Києві

  Придбання автомобільних масел для кожного водія – відповідальне завдання. Доцільно звертатися до перевіреного місця, де є асортимент, якість та адекватна вартість. Інтернет-магазин ENCAR має повний набір переваг. Неважко зробити недорогу покупку, отримавши гарантію якості. Не доведеться переплачувати за якісний товар від перевірених брендів.

  Магазин пропонує доступ до електронного каталогу у будь-який час. Інтуїтивна зрозумілість полегшує пошук, прискорює його. Автомобільні рідини легко сортувати за різними критеріями та проводити порівняння. Після ретельного аналізу вибір робиться просто. Доставка здійснюється по всій країні. Пропонує магазин кілька варіантів оплати, серед яких вибрати оптимальний зможе кожен клієнт. З нами простіше стежити за станом транспортного засобу, своєчасно змінювати робочі рідини. Сертифіковані товари гарантовано якісні, виконують безпосередні функції

  Чи не знайшли потрібну деталь?

  Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант!