0
0

Автокосметика для миття авто купити в Києві

Сортувати за: Ціна Назва
Показати на сторінці
Нічого не знайдено.

Автохімія для автомобіля: правильний догляд за машиною

Поняття «професійна автохімія» поєднує різні види продуктів, призначених для обслуговування автомобіля. До цієї категорії можна віднести олії, рідини, спреї, тобто продукти, які дозволяють автомобілістові доглядати транспортний засіб. До цієї ж групи належать поліролі та автошампуні, які допомагають здійснити якісне полірування, очистити шибки, кузов, агрегати або двигун, а також використовуються при прибиранні салону.

Основне призначення автохімії – турбота про автомобіль: захист деталей, механізмів від несприятливого механічного та атмосферного впливу, підтримання функціональності авто.

Хімічних засобів, призначених для цих цілей, величезна кількість. У багатьох інтернет-магазинах автохімії в Україні можна знайти антифризи, гальмівні рідини, олії, мастила, ревіталізанти, рідини для системи кондиціювання та охолодження. Це можуть бути професійні засоби для автомайстерень або споживча автохімія, яка є в гаражі кожного водія.

Магазин автохімії у Києві «ENCAR» може запропонувати вам цілий арсенал засобів для догляду за автомобілем:

 •  ♦  Поліролі для догляду за салоном надають блиск і освіжають салон автомобіля, захищають від попадання прямих сонячних променів, сприяють відторгненню пилу від пластикових поверхонь автомобіля. та знос шкіряних деталей оббивки.
 •  ♦  Засоби для догляду за автомобілем у зимову пору року (розморожування дверних замків, змащення прокладок, зняття льоду зі скла).
 •  ♦  Хімія для дрібного ремонту, яка дозволяє замаскувати подряпини на кузові, відполірувати фари, відчистити бітум і гудрон з кузова, почистити контакти, видалити сліди скотчу та клею, відкрутити болти та гайки, обробити лобове скло.

Чому вигідно купувати у нас?

 •  ♦  На нашому складі постійно є широкий асортимент автохімії, який дозволить вам підібрати все, що необхідно для догляду за автомобілем.
 •  ♦  Продаж автохімії для авто здійснюється за оптимальними цінами. При покупці автохімії оптом вартість суттєво знижується.
 •  ♦  Доставка по Україні здійснюється в максимально короткі терміни. Києвом замовлення доставляються протягом доби.

У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент продукції для чищення, миття автомобіля, для догляду за ним, для проведення ТО та ремонтних робіт. Тут ви можете купити автохімію, яка задовольнить запити досвідчених майстрів з ремонту авто. Ми завжди раді новим та постійним клієнтам та можливості пройти всі етапи «відродження» автомобіля разом з ними.

З чого вибирати автомобільну хімію?

Каталог автохімії, яку можна купити в магазині Києва, пропонує безліч видів технічних засобів по догляду за вашим автомобілем.

 •  ♦ Тормозні рідини. Один із найнеобхідніших елементів всього переліку продукції. Безпека - понад усе!
 •  ♦ Різні присадки. Речовини, які слід додавати до палива чи олії для покращення деяких їх функцій.
 •  ♦ Змащення. Потрібні для кращого поєднання машинних з'єднань.
 •  ♦ Шпаклівка та антикорозійні засоби. Актуальні для виконання робіт із виправлення огріх поверхні автомобіля.
 •  ♦ Герметики та клей. Субстанції для ущільнення та герметизації технологічних з'єднань.
 •  ♦ Фарби та лаки. Можна виправляти дрібні подряпини та незначні потертості, не вдаючись до послуг спеціалістів.
 •  ♦ Тосол, антифриз, дистильована вода. Охолоджувальні суміші, що підлягають регламентній заміні після пробігу автомобілем, визначеного заводом-виробником кількості кілометрів.
 •  ♦  Рідини склоомивача. Постійно потрібні для омивання лобового скла у великій кількості. Важливо замінювати на спеціальну зимову холодну пору року.

 

Чи не знайшли потрібну деталь?

Напишіть нам і ми запропонуємо Вам найкращий варіант!